Kurumsal

1962 yılında Tosya´da kurulan imalat firmamız daha sonra 1987´de İstanbul´a taşınarak bugünlere kadar siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Mevcut ürünlerimizde yılmadan daha yüksek kaliteye ulaşabilemek için müşterilerimizin istek ve önerilerini her zaman değerlendirmekteyiz.

Firmamızın benzersiz hizmet anlayışı bizim bu sektördeki yerimizi almamızın yegane sebeblerinden biridir. Bu hizmet anlayışımızı ve sağladığımız kaliteli ürünleri kullanan müşterilerimiz bulundukları sektörde ayrıcalıklı bir konuma gelmektedirler.

Vizyonumuz ;
Birinci önceliğimiz, müşterilerimiz için mal ve hizmet üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermektir . Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede, hizmette, tedarikçi ve bayi ilişkilerimizde, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz;
Toplumun ahlak değerline saygılı ve topluma karş sorumlulukların bilinciyle, insan sağlığına, çevreye saygı çerçevesinde, en az maliyetle, en kaliteli hizmeti üretmektir.Ayrıca Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek kapı sistemleri sektöründe bir numara olmak.